Zawiesia

Zawiesia  są najpopularniejszym osprzętem urządzeń dźwigowych wykorzystywanych w przemyśle. Stosowane są do chwytania, podnoszenia oraz transportu na niewielkie odległości ciężkich ładunków. Stanowią wyposażenie maszyny, umieszczone są między maszyną a ładunkiem lub na ładunku w celu jego uchwycenia i przemieszczenia.

Zawiesia Jest 54 produktów.

Podkategorie

 • Zawiesia Linowe

  Zawiesia linowe stanowią wyposażenie maszyny, umieszczone są między maszyną a ładunkiem lub na ładunku w celu jego uchwycenia i przemieszczenia. Zwiększają możliwości transportowe sprzętu i poprawiają jego bezpieczeństwo poprzez zastosowanie najbardziej optymalnego sposobu mocowania ładunku. • Zawiesia Łańcuchowe

  Zawiesia łańcuchowe znajdują zastosowanie przy najbardziej wymagających pracach przeładunkowych w budownictwie oraz przemyśle. W przeciwieństwie do innych rodzajów zawiesi, cięgna w zawiesiach łańcuchowych mogą mieć regulowaną długość, co pozwala podnosić bezpiecznie ładunki o nieregularnych kształtach.

 • Zawiesia Pasowe i Wężowe

  Zawiesia pasowe odznaczają się doskonałym stosunkiem masy własnej do udźwigu. Cechują się bardzo dobrą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak oleje, kwasy, wilgoć czy niskie temperatury. Sprawdzają się  tam, gdzie wymagana jest mała waga zawiesi przy zachowaniu ich dużej wytrzymałości.

 • Wciągniki i podnośniki

  Osprzęt tego rodzaju najczęściej wykorzystywany jest najczęściej do podnoszenia i pozycjonowania konstrukcji podczas montażu. Przeznaczony jest do prac w zakładach produkcyjnych, kopalniach do zabezpieczana ciężkich ładunków, przesuwania i ustawiania ciężkich maszyn oraz rur kanalizacyjnych o dużych średnicach.

 • Akcesoria

  Znajdziecie u nas bogatą ofertę akcesoriów do zawiesi - zarówno akcesoria linowe jak i łańcuchowe: ogniwa główne, ogniwa pośrednie, zestawy zbiorcze, haki, szakle okrągłe, szakle podłużne, kausze, zaciski do lin, śruby z uchem, nakrętki - produkty  najwyższej  jakości, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów