Ochrona ciała

Kompleksowo dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Tutaj znajdziecie profesjonalną odzież roboczą, rękawice robocze oraz wszystkie te artykuły, które zapewnią Wam pełną ochronę podczas pracy: okulary i gogle, maski chroniące drogi oddechowe, ochronniki słuchu, czy nakolanniki.

Ochrona ciała Jest 253 produktów.

Podkategorie

 • Odzież

  Dbając o Wasze bezpieczeństwo, a także o Waszą wygodę  proponujemy ubrania robocze z wytrzymałych tkanin: spodnie robocze, kurtki robocze, odzież wodoodporną, odzież ocieplaną, czy też odzież ostrzegawczą. W naszej ofercie znajdziecie także koszule, bluzy,  fartuchy, kombinezony  oraz kamizelki.
  Nasza odzież sprawdzi się w każdych warunkach.

 • Rękawice

  Rękawice robocze chronią Wasze dłonie  przed szkodliwym działaniem otoczenia w miejscu pracy czy warunków atmosferycznych. Ich wybór zależy od ich przeznaczenia oraz rodzaju wykonywanej pracy. Nasze rękawice zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia im trwałość, a Wam komfort podczas ich użytkowania.

 • Obuwie

  Jakie wybrać buty do pracy? Na pewno takie, które wykonane są z bardzo trwałych materiałów, wyposażone w oddychające wkładki. Tu znajdziecie buty BHP zarówno z podnoskami, jak i bez podnosków. Buty na zimę i na lato. Proponujemy Wam obuwie wysokiej jakości od uznanych producentów.

 • Ochrona głowy

  Tutaj znajdziecie hełmy przemysłowe oraz czapki antyskalpowe niezbędne do pracy w przemyśle, czy na budowie.  Ale nie tylko!  Oferujemy Wam także zimowe kominiarki i czapki chroniące przed chłodem oraz idealne na lato czapki drelichowe z daszkiem.

 • Ochrona oczu

  Wiemy jak ważny i delikatny jest zmysł wzroku. Dlatego tak istotna jest ochrona oczu podczas wykonywania niektórych prac. U nas znajdziecie szeroką ofertę profesjonalnej ochrony wzroku i twarzy: okulary, gogle oraz osłony twarzy – także dla spawaczy.

 • Nakolanniki

  Nasze nakolanniki ochronią Wasze kolana przed obiciem i stłuczeniem, oraz zabezpieczą spodnie przed przetarciem na kolanach. Zapewnią komfort wszędzie tam, gdzie wymagane jest klęczenie. Znajdziecie tu także nakolanniki idealne do jazdy na rowerze czy na rolkach.

 • Ochrona słuchu

  Hałas jest szkodliwy dla zdrowia, znacząco wpływa na zmniejszenie wydajności pracy, a także może spowodować uszkodzenie słuchu. Pogłębia zmęczenie, co w konsekwencji może spowodować nieszczęśliwy wypadek. Jeżeli hałas towarzyszy Wam w pracy, to radzimy zaopatrzyć się u nas w odpowiednie ochronniki słuchu.

 • Ochrona dróg oddechowych

  Sprzęt chroniący drogi oddechowe przed substancjami chemicznymi i pyłami należy  do środków związanych z najwyższym ryzykiem utraty zdrowia. Wchłaniane do organizmu niebezpiecznych substancji chemicznych może spowodować wiele chorób groźnych dla Waszego zdrowia i życia.

 • Ochrona przed upadkiem

  Jeżeli istnieje zagrożenie upadkiem z wysokości, należy użyć odpowiednich zabezpieczeń. Indywidualny sprzęt chroniący przed upadkiem z Wysokości ma Was zabezpieczyć na stanowiskach pracy, na których nie ma możliwości zastosowania innych rozwiązań ochronnych (np. ochron grupowych).

 • Pozostałe

  Pozostałe artykuły BHP : pasy monterskie, szelki odblaskowe, rękawy i fartuchy spawalnicze oraz inne produkty, które warto obejrzeć.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 253 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 253 elementów