Oferujemy znakowanie zakupionej odzieży

Wykonujemy nadruki na koszulkach, bluzach, kurtkach roboczych, spodniach, torbach - w zasadzie na wszystkim na czym się da.


W jaki sposób zlecić znakowanie?

Wystarczy napisać do nas maila, zadzwonić lub ustalić telefonicznie, na czym będziemy wykonywać dany wzór, oraz podesłać na maila takowy.

Projekty muszą być grafiką wektorową (potocznie krzywe). Obsługiwane przez nas formaty plików to .eps, .cdr, .pdf.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej grafiki, możesz podesłać nam dobrej jakość zdjęcie, bądź logo zapisane w postaci grafiki rastrowej, a opracujemy projekt dla ciebie.Haft

Haft uznawany jest za jedną z najstarszych technik ozdabiania odzieży, uważany jest też za technikę najszlachetniejszą i zarazem oferującą najlepszą jakość. Jeśli zastosowane zostaną odpowiednie nici wykazuje on znakomitą odporność na gotowanie i pranie chemiczne.

hafty

Sitodruk

Technika zdobienia polegająca na naniesieniu specjalnej farby na tkaninę. Najbardziej opłacalna przy dużym logo oraz większej ilości zamawianego towaru.

sitodruk

Termo Flex

Nadruki z folii flex sprawdzają się przy drukach niskonakładowych. Nadruki można wykonać w kilku kolorach. Jest to metoda, która doskonale nadaje się do znakowania koszulek, kurtek, toreb, parasoli czy odzieży roboczej. Często stosowana do znakowania i numerowania odzieży sportowej. Daje doskonałe krycie i elastyczność. Do tej metody stosujemy gładkie folie Flex w różnych kolorach, dostępne są także folie odblaskowe, neonowe, a także specjalne folie elastyczne na tkaniny typu spandex. 

termo flex

Sublimacja

Polega na przetransferowaniu pigmentu pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą. Szczególnie polecana w przypadku oddychających koszulek sportowych.