Nowy Okresowy przegląd urządzeń samohamownych z taśmami ( typu CR2xx , CR3xx ) Zobacz większe

Okresowy przegląd amortyzatorów bezpieczeństwa (np: ABW/ABM i ABW/ABM –L, LA, AWx, BWx,)

Nowy produkt

W celu wykonania przeglądu prosimy  o dostarczenie sprzętu ( wraz z kartami użytkowania) do naszej firmy : BHP-APEXIM, ul. Fabryczna 13, 85-741 Bydgoszcz.

Więcej szczegółów

18,45 zł brutto

18,45 zł za sztukę

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo, wykonujemy obowiązkowe (zgodnie z PN-EN 365), coroczne przeglądy sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości firmy PROTEKT .

Pracodawca decydując się zastosowanie sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości powinien wiedzieć, że tylko jego prawidłowy stan techniczny gwarantuje pracownikowi ochronę. Aby nie narażać pracowników na wypadek, należy kontrolować stan techniczny sprzętu. Przeglądowi podlegają wszystkie elementy wchodzące w skład sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości: szelki, liny, amortyzatory, urządzenia samozaciskowe i samohamowne, zatrzaśniki i itd. Przegląd środków ochrony indywidualnej jest dość złożony. Szczególną uwagę zwraca się na uszkodzenia i odbarwienia chemiczne i cieplne, które nie są tak widoczne, jak rozdarcia czy uszkodzenia szwów, a mają ogromny wpływ na wytrzymałość materiałów. To producent dokładnie określa, jakie uszkodzenia są dopuszczalne, dlatego tak ważne jest, aby osoba kontrolująca (kompetentna) była przeszkolona dokładnie z danego typu sprzętu oraz znała dokładne procedury kontroli.

W celu wykonania przeglądu prosimy  o dostarczenie sprzętu ( wraz z kartami użytkowania) do naszej firmy : BHP-APEXIM, ul. Fabryczna 13, 85-741 Bydgoszcz.

6 innych produktów w tej samej kategorii: