Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Filtr F 10/12-P2 NR do półmaski MP 12/5

Particulate filters

Norma: EN143

Jednostka miary: komplet ( 2 szt.)

12,00 zł
Brutto
Ilość

  • BHP-APEXIM gwarantuje  spełnienie wszystkich  praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. BHP-APEXIM gwarantuje spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem ! Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem !
  • Dajemy 14 dni na zwrot towaru! Dajemy 14 dni na zwrot towaru!
Opis

Filtr F10/12-P2 NR jest wymiennym elementem oczyszczającym przeznaczonym do kompletowania z półmaską MP 12/5 wyposażona w dwa łączniki puszkowe o średnicy 100mm. Po skompletowaniu z półmaską MP 12/5, filtry stanowią ochronę układu oddechowego przed zanieczyszczeniami powietrza w postaci cząstek stałych i ciekłych w zakresie penetracji przewidzianej dla klasy P2 oraz klasy P1. Filtr nie zapewnia ochrony w przypadku wystąpienia niedoboru tlenu w powietrzu (spadek stężenia poniżej 17%).

Szczegóły produktu
Particulate filters
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku