Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Okresowy przegląd linek bezpieczeństwa i do pracy w podparciu (typ: LB, LE, AF300, 500, 600 itp.)

W celu wykonania przeglądu prosimy  o dostarczenie sprzętu ( wraz z kartami użytkowania) do naszej firmy : BHP-APEXIM, ul. Fabryczna 13, 85-741 Bydgoszcz.

18,45 zł
Brutto
Ilość

 

BHP-APEXIM gwarantuje spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

 

Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem !

 

Dajemy 14 dni na zwrot towaru!

Opis

Mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo, wykonujemy obowiązkowe (zgodnie z PN-EN 365), coroczne przeglądy sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości firmy PROTEKT .

Pracodawca decydując się zastosowanie sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości powinien wiedzieć, że tylko jego prawidłowy stan techniczny gwarantuje pracownikowi ochronę. Aby nie narażać pracowników na wypadek, należy kontrolować stan techniczny sprzętu. Przeglądowi podlegają wszystkie elementy wchodzące w skład sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości: szelki, liny, amortyzatory, urządzenia samozaciskowe i samohamowne, zatrzaśniki i itd. Przegląd środków ochrony indywidualnej jest dość złożony. Szczególną uwagę zwraca się na uszkodzenia i odbarwienia chemiczne i cieplne, które nie są tak widoczne, jak rozdarcia czy uszkodzenia szwów, a mają ogromny wpływ na wytrzymałość materiałów. To producent dokładnie określa, jakie uszkodzenia są dopuszczalne, dlatego tak ważne jest, aby osoba kontrolująca (kompetentna) była przeszkolona dokładnie z danego typu sprzętu oraz znała dokładne procedury kontroli.

W celu wykonania przeglądu prosimy  o dostarczenie sprzętu ( wraz z kartami użytkowania) do naszej firmy : BHP-APEXIM, ul. Fabryczna 13, 85-741 Bydgoszcz.

Szczegóły produktu
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku