Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Zawiesie 1-cięgnowe ( 13 mm średnica łańucha )
  • Zawiesie 1-cięgnowe ( 13 mm średnica łańucha )

Zawiesie 1-cięgnowe ( 13 mm średnica łańucha )

chain sling

Zawiesie łańcuchowe jednocięgnowe z łańcucha o średnicy 13 mm ze stali w kl.8

Zawiesie łańcuchowe jest towarem robionym pod indywidualne zamówienie klienta.

Czas realizacji ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

Norma: EN818-4

Średnica łańcucha: 13 mm

WLL/DOR: 5,3 tony

Jednostka miary: sztuka

Długość
zakończenie zawiesia
dodatkowo haki skracające
393,41 zł
Brutto
Ilość

  • BHP-APEXIM gwarantuje  spełnienie wszystkich  praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. BHP-APEXIM gwarantuje spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem ! Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem !
  • Dajemy 14 dni na zwrot towaru! Dajemy 14 dni na zwrot towaru!
Opis

Zawiesia łańcuchowe jednocięgnowe stanowi doskonały sprzęt pomocniczy do zastosowań przemysłowych przy transporcie i przenoszeniu ładunków.

Zawiesia łańcuchowe jednocięgnowe  stosowane są do transportu elementów wyposażonych w jeden punkt zaczepowy lub w przypadku elementów nie posiadających punktów zaczepowych - podnoszenie na zasadzie podwieszania i obwiązywania.

Hak łańcuchowy zabezpiecza ładunek przed samoczynnym wypięciem się.

Zawiesia wyposażone dodatkowo w haki skracające umożliwiają dostosowanie długości cięgień do położenia środka ciężkości transportowanego ładunku.

Zawiesia łańcuchowe dzięki dużym wartościom dopuszczalnego obciążenia roboczego oraz bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne znajdują zastosowanie przy najbardziej wymagających pracach przeładunkowych w budownictwie oraz przemyśle.
W przeciwieństwie do innych rodzajów zawiesi, cięgna w zawiesiach łańcuchowych mogą mieć regulowaną długość, co pozwala podnosić bezpiecznie ładunki o nieregularnych kształtach.

Naszym celem jest dostarczanie firmom rozwiązań kompleksowych, dlatego w zależności od docelowego zastosowania zawiesi łańcuchowych oferujemy je w wersjach o różnej ilości cięgien – od jednego do czterech oraz różnie zakończonych : hakami, szaklami oraz ogniwami o różnych długościach i udźwigach a także, jeśli istnieje taka potrzeba, z możliwością regulacji długości.

Długość zawiesia ustalana jest indywidualnie przez Zamawiającego.

Zawiesia łańcuchowe ze stali w klasie 8 są najtańszym i najlepszym kompromisem pomiędzy ceną, a jakością.

Każde zawiesie posiada trwałe oznakowanie wybite na tabliczce na stałe przymocowane do zawiesia. Tabliczka zawiera podstawowe informacje o produkcie oraz deklarację zgodności z normą EN 818-4. Dodatkowo do każdego zakupionego u nas zawiesia obowiązkowo dołączamy deklarację zgodności z normą.

Szczegóły produktu
chain sling
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: chain sling

Zawiesie 3-cięgnowe ( 6 mm średnica łańucha )

Zawiesie łańcuchowe trzycięgnowe z łańcucha o średnicy 6 mm ze stali w kl.8  Zawiesie łańcuchowe jest towarem robionym pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Norma: EN818-4 Średnica łańcucha: 6 mm WLL/DOR: 1,6/1,12 tony Jednostka miary: sztuka

Cena 522,31 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: chain sling

Zawiesie 2-cięgnowe ( 8 mm średnica łańucha )

Zawiesie łańcuchowe dwucięgnowe z łańcucha o średnicy 8 mm ze stali w kl.8 Zawiesie łańcuchowe jest towarem robionym pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Norma: EN818-4 Średnica łańcucha: 8 mm WLL/DOR: 2,8 / 2,0 tony Jednostka miary: sztuka

Cena 400,15 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: chain sling

Zawiesie 2-cięgnowe ( 13 mm średnica łańucha )

Zawiesie łańcuchowe dwucięgnowe z łańcucha o średnicy 13 mm ze stali w kl.8 Zawiesie łańcuchowe jest towarem robionym pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Norma: EN818-4 Średnica łańcucha: 13 mm WLL/DOR: 7,5/5,3 tony Jednostka miary: sztuka

Cena 1 287,40 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: chain sling

Zawiesie 3-cięgnowe ( 10 mm średnica łańucha )

Zawiesie łańcuchowe trzycięgnowe z łańcucha o średnicy 10 mm ze stali w kl.8  Zawiesie łańcuchowe jest towarem robionym pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Norma: EN818-4 Średnica łańcucha: 10 mm WLL/DOR: 6,7/4,75 tony Jednostka miary: sztuka

Cena 956,09 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku