Oferujemy znakowanie zakupionej odzieży

Wykonujemy nadruki na koszulkach, bluzach, kurtkach roboczych, spodniach, torbach - w zasadzie na wszystkim na czym się da.


W jaki sposób zlecić znakowanie?

Prześlij nam projekt swojego loga, najlepiej wykonany grafiką wektorową (potocznie krzywe). Obsługiwane przez nas formaty plików to .eps, .cdr, .pdf.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej grafiki, możesz podesłać nam dobrej jakości zdjęcie, a opracujemy projekt dla Ciebie.

Haft

Haft to jedna z najstarszych technik ozdabiania odzieży, uważany jest też za technikę najszlachetniejszą i zarazem oferującą najlepszą jakość. Jeśli zastosowane zostaną odpowiednie nici wykazuje on znakomitą odporność na gotowanie i pranie chemiczne.

Sitodruk

Technika zdobienia polegająca na naniesieniu specjalnej farby na tkaninę. Najbardziej opłacalna przy dużym logo oraz większej ilości zamawianego towaru.

Termo Flex

Nadruki z folii flex sprawdzają się przy drukach niskonakładowych. Nadruki można wykonać w kilku kolorach. Polecamy do znakowania koszulek, kurtek, toreb, parasoli czy odzieży roboczej i sportowej. Daje doskonałe krycie i elastyczność. Do tej metody stosujemy gładkie folie Flex w różnych kolorach, dostępne są także folie odblaskowe, neonowe, a także specjalne folie elastyczne na tkaniny typu spandex.

Sublimacja

Polega na przetransferowaniu pigmentu pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą. Szczególnie polecana w przypadku oddychających koszulek sportowych.

Follow us on Facebook