Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Filtr przeciwpyłowy model 5925 P2
  • Filtr przeciwpyłowy model 5925 P2

Filtr przeciwpyłowy model 5925 P2

Particulate filters
3M

Norma: EN143

Jednostka miary: komplet ( 2 szt )

30,00 zł
Brutto
Ilość

  • BHP-APEXIM gwarantuje  spełnienie wszystkich  praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. BHP-APEXIM gwarantuje spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem ! Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem !
  • Dajemy 14 dni na zwrot towaru! Dajemy 14 dni na zwrot towaru!
Opis

Filtr przeciwpyłowy 5925 o klasie ochrony P2 spełnia normę EN143:2000. Przeznaczony do stosowania z półmaskami serii 7500 oraz półmaskami i maskami serii 6000. Mocowany bezpośrednio za pomocą podstawki 603 i pokrywy 501 lub w zestawie z pochłaniaczem gazowym i pokrywą 501.

Filtr stanowi zabezpieczenie przed cząstkami stałymi o koncentracji do 12 x NDS.

Sprawdzi się w wielu zastosowaniach przemysłowych: w hutnictwie, budownictwie, rolnictwie, farmaceutyce, laboratoriach, w branży spożywczej, ceramicznej, a także w stolarstwie, pracy ze szkłem i włóknami mineralnymi oraz azbestem.

Polecany również alergikom oraz podczas styczności z pleśnią, grzybami i spalinami.

Komplet dla półmaski to 2 sztuki

Szczegóły produktu
Particulate filters
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku