Bezpieczeństwo i wygoda to podstawy oferowanych przez nas produktów i usług już od 30lat

Przedsiębiorstwo  Produkcyjno - Usługowo - Handlowe BHP-APEXIM


LOKALIZACJA APEXIM

Oferujemy:

- Odzież ochronną, roboczą

- Obuwie robocze

- Zawiesia: linowe, łańcuchowe, pasowe

- Osprzęt do prac na wysokościach

- Środki czystości

- Tablice BHP

ul. Fabryczna 13
85-741 Bydgoszcz

Tel.: +48 ) 607 677 020
Tel./fax: +48 )  52 342 24 86

info@bhp-apexim.pl

Witamy w naszym Sklepie internetowym !

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą odzieży ochronnej i artykułów BHP. Obsługujemy klientów z całej Polski, Zaufanie zdobywamy dzięki rzetelności, odpowiedzialności oraz atrakcyjnym produktom. Oferujemy szeroką gamę produktów o wysokiej jakości i z renomowanych firm krajowych i zagranicznych.

W naszym sklepie znajdziecie:

odzież roboczą, buty robocze, rękawice, środki zabezpieczenia osobistego, apteczki, gaśnice ,tabliczki informacyjne, osprzęt do pracy na wysokościach, zawiesia oraz wiele innych produktów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Koncentrujemy się na kompleksowym wyposażeniu pracowników w najwyższą jakość produktów, dobranych tak, aby optymalnie chroniły przed występującymi na danym stanowisku zagrożeniami.

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo niezależnie czy pracujecie w przemyśle ciężkim, zakładzie rzemieślniczym, czy też wykonujecie prace domowe lub pielęgnujecie swój ogród.

Nasza oferta jest wciąż poszerzana o nowe ciekawe produkty. Jeżeli macie pytania albo chcielibyście dowiedzieć się więcej - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy!

Śledź nas na Facebooku