Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
  • Nowy

Osłona przeciwodpryskowa OTN-10

OTN-10

Jednostka miary: sztuka
Norma EN 166 3-B

66,00 zł
Brutto
Ilość

  • BHP-APEXIM gwarantuje  spełnienie wszystkich  praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. BHP-APEXIM gwarantuje spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem ! Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł - wysyłka kurierem !
  • Dajemy 14 dni na zwrot towaru! Dajemy 14 dni na zwrot towaru!
Opis

Osłona twarzy przeciwodpryskowa jest przeznaczona do ochrony oczu i twarzy pracownika na stanowiskach, gdzie jest narażony na uderzenia drobin obrabianego materiału i narzędzia przy mechanicznej obróbce drewna, metali, betonu oraz tworzyw sztucznych.

Osłona twarzy zabezpiecza również oczy i twarz pracownika przed rozbryzgami cieczy. Nie jest przewidziana do pracy nas stanowiskach pracy zagrożonych wybuchem.

Osłonę wyposażona w hełm ochronny można użytkować w budownictwie, w przemyśle stoczniowym, gdzie pracownik może być narażony na spadające przedmioty stwarzające niebezpieczeństwo urazu głowy.

Szczegóły produktu
OTN-10
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku